图片
会员登录
登录账号:
登录密码:
验 证 码:
您好,您已登录
您有条新到站内短信
会员中心 退出登录
图片
点评搜索
 
 
点评详情
发布于:2017-11-14 03:56:10  访问:396 次 回复:1 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Trochę o dobrej kawie i o wiele więcej.

Wdzisiejszychczasachwielu ludzinie potrafi obejść się bez kawy. Jest to magiczny napój, który ratujeosóbw kryzysowych sytuacjach, gdytrzebaśpieszniesię obudzić i przejść dofunkcjonowaniabądźwybraćsię do pracy. Niestety, z racji tego, iż kawę piją ludzie, którzy się spieszą, corazczęstostawiają oni na kawę rozpuszczalną. Jest ona czymścałkowicieinnym niżkawa ziarnista, dlatego prawdziwi smakosze uważają, że nie możnadosłownienazywać jej kawą. Odkryjmyzatem, czym są te dwaróżnorodneprodukty.

Wady i zalety kawy rozpuszczalnej

Zazwyczajsięgają po nią osoby, którebez przerwymuszą się spieszyć. To one nieposiadająpraktycznieżadnego wolnego czasu, dlatego dla nichdosłowniejedna minuta jest na wagę złota. Na szczęście kawa rozpuszczalna ułatwia im życie, bo wystarczy wsypać ją do kubka bądź filiżanki, zalać gorącą wodą, zamieszać iprędkowypić, dodając sobie energii. Niestety, napar rozpuszczalnycałkiem prawdopodobne, żedosłownienie doda nikomu tej energii, bo będzie zawierać śladowe ilości kofeiny, która toposiadadziałanie pobudzające. Będzietakżepozbawiony wszystkich ekstraktów i mocnego smaku, ponieważ rozpuszczalną kawęwytwarzasię z resztek, jakie są oddzielane od czystych i prawdziwych ziaren. Jegopodstawowąwielką zaletąjestniska cenaiintuicyjnośćwzrobieniu.

Wady i zalety kawy ziarnistej


Ziarna kawymajątakwielecennych właściwości, żekategoryczniewarto po nie sięgać. Jeszczeostatnimi czasyniektórzy uważali je za szkodliwe, dlatego głośno mówiło się o tym, że od kawy można sięszybkouzależnić. Na szczęście lekarze i naukowcyśpiesznieobalili ten mit, mówiąc, że dziennie spokojnie można wypijaćwręczpięćfiliżanek kofeinowego naparu. Spożyty z rana każdego postawiw tym samym momenciena nogi, gdy kofeina zacznie działać.Dodatkowo, taka
świeżo palonakawa przyda się osobom chcącym się odchudzić, bo pobudza ona metabolizm do pracy i przyspiesza spalanie tłuszczu. Dodaje energii,więcdzięki niej możnaposiadaćtakżewięcej siły na ćwiczenia, któretakżemodelują sylwetkę. Kawabez wątpieniamożebyć sprzymierzeńcem na diecie.

共1篇回复 每页10篇 页次:1/1
共1篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
图片
脚注信息

注册号: 522300000026556 
版权所有 贵州苗生药业有限公司    黔ICP备17000141号-1
咨询电话:0859-3190677 地址:贵州省兴义市丰都办丰都社区10组